1 – 2 dny
Délka kurzu
Lehká
Obtížnost

BUSHCRAFT CAMP TEAMBUILDING

Chcete si vyzkoušet a naučit se dovednosti Bushcraftu / Přežití v přírodě? Užijte si 1 den a noc pořádného ,,Bushraftu pro požitkáře“ a zažijte spoustu dobrodružství a adrenalinu v srdci valašské přírody.

Teambuilding plný dobrodružství 

Vyzkoušíte si jaké to je žít a přežít v přírodě jen se základní výbavou a bez moderních vychytávek. Takže moderní přístroje budete mít maximálně na focení. Jak už z názvu ,,Bushcraft Camp“ vyplývá, tak  jsme si pro Vás připravili naučný a pohodový camping v přírodě uprostřed valašské přírody, ale zároveň i v blízkosti hotelu. Celá akce je jak naučná, dobrodružná, tak i soutěžní. Čekají na Vás úkoly vědomostní, dovednostní, střelecké, sportovní i konstrukční. Můžete se těšit na stavbu přístřešků, spaní v přístřešku nebo houpací síti, rozdělávání ohně podle primitivních dovedností, získávání vody a jídla, orientaci v terénu, střelbu z luku, lanové překážky a slaňování.

Co je to vlastně Bushcraft?

Bushcraft je termín spojený s uměním přežití v divočině, ale i se zábavným a především s pohodlným pobytem v přírodě. To umožňují schopnosti jako: Rozdělání ohně, postavení přístřešku, užívání nástrojů jako sekera nebo nůž, umění opracování dřeva a zpracování jakýchkoli jiných přírodních materiálů a mnohé další.

Co když bude pršet?

Tak to přece vůbec nevadí, program se koná za každého počasí, máme v případě nepříznivého počasí přichystané velké stanové přístřešky, které Vás uchrání před velkým deštěm, tak aby jste si odnesli co nejlepší zážitek.

Místo programu  Activitypark Hotel Všemina nebo na jiném místě v rámci ČR nebo SK.
Kapacita 4 – 50 osob
Cena obsahuje Tématicky propracovaný program.

Náklady na instruktory / zdravotníka / vybavení.

Diplomy pro účastníky

Foto a video z firemní akce

1 ks dehydratované jídlo pro přípravu pro každého

Cena nezahrnuje Ubytování, stravu a dopravu

Místo konaní firemní akce:

  • Firemní teambuilding realizujeme v areálu hotelu Activitypark Hotel Všemina, kde máme vlastní zázemí, mimo jiné i lanové centrum, které bude součástí Vašeho programu. V rámci hotelu je možné si zajistit ubytování i stravování.
  • V případě zájmu můžeme firemní akci realizovat i na jiném místě v rámci ČR i SK.

Počet účastníků:

Firemní teambuilding probíhá formou dovednostních aktivit a soutěže jednotlivců, případě většího počtu účastníků, soutěže družstev. Vhodný počet účastníků pro realizaci akce je od 4 do 50 osob.

Doba trvání akce:

  • 6 – 8 hodin / den čistého času podle množství účastníků. Je možné akci rozdělit na dvě části a proložit nějakou Vaší aktivitou nebo školením podle potřeb. Program Bushcraft Camp Teambuilding, je vytvořený jako jednodenní program se spaním venku nebo v hotelu.

Průběh firemní akce:

Nástřel a osnovu průběhu akce najdete v sekci ITINERÁŘ. Detailní průběh akce sestavíme s Vámi na míru.

 

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Ubytování v hotelu není v ceně programu.

Firemní akci realizujeme v areálu hotelu Activitypark Hotel Všemina. V případě zájmu můžeme firemní akci realizovat i na jiném místě v České i Slovenské republice.

V rámci programu, je součástí stavba a spaní v improvizovaném přístřešku, který si sami postavíte. Popřípadě si můžete v soutěži zabojovat o hammaku (hopací síť). Kdo bude chtít může spát v tomto přístřešku, není to však podmínkou. Můžete být i ubytovaní ve výše uvedeném hotelu a jen docházet na programové části.

Obtížnost:

  • Obtížnost je lehká, vhodná pro muže i ženy.

Potřebné vybavení:

  • Oblečení do lesa a pevná obuv.
  • Nepromokavá bunda nebo pláštěnka.
  • Pokud budete chtít spát v přístřešku, tak budete potřebovat spacák a karimatku.

Průběh programu | Itinerář

Zde najdete předběžný itinerář průběhu akce. Vše Vám přizpůsobíme na míru, podle toho jak potřebujete obsadit i Vaše aktivity mimo tento program. Čas jednodenního programu je 6 – 8 hodin čistého času na den podle počtu účastníků.

1

Den 1

9:30                                  Zahájení akce                       

10:00 – 13:00                Dopolední program             

13:00 – 15:00                Oběd                                        

15:00 – 18:00                Odpolední program

18:00 – 20:00               Večeře

20:00 – 22:00              Večerní velká hra

22:00 +                            Volná zábava a spánek v Bushcraft Campu

2

Den 2

9:30                              Vyhlášení výsledků a ukončení akce