1) Horalové si tykají

Jedno z nejdůležitějších pravidel 🙂

2) Počet osob na akci/kurzu

Průvodcování a kurzy s individuálním přístupem k jednotlivci ve skupinách max. 6 – 8 lidí pod vedením certifikovaných horských průvodců a instruktorů.
 

3) Platba kurzů a akcí

Všechny objednávky akcí se realizují přes www.sog-climbing.cz. Po zadání všech potřebných údajů a odeslání objednávky Ti na mail přijde potvrzení s informacemi o platbě kurzu. Objednávku je nutné zaplatit nejpozději do 7 pracovních dnů a zároveň nejpozději 10 dní před zahájením akce. Do úplného zaplacení, je akce vedena stále jako volná a tím k dispozici pro další zájemce.

4) Co když zaplatím kurz a už nebude volné místo?

Pokud se tak stane, navrhnu ti jiný termín akce nebo ti vrátím peníze v plné výši na tvůj účet do 5 pracovních dní.

5) Storno poplatky

Storno poplatky jsou vždy počítány z celkové ceny akce a to:
X dní – 15 dní = 50% z ceny akce
14 dní – 1 den = 100% z ceny akce
Dárkové poukazy není možné stornovat. Poukazy propadají dnem uplynutí doby stanovené na poukazu v plné výši.
 

6) Jak je to s potřebným vybavením?

V ceně akcí máš vždy kompletní potřené vybavení. Na akcích kde se vyskytuje horolezecké vybavení, tak je podmínkou mít naše vybavení u ostatních kurzů si můžeš vzít své. V případě vlastního vybavení si vyhrazuji právo nezahájit akci s klientem co bude mít retro vybavení, jako např. sedák z hasičských hadic, atd…. Celkově musí splňovat revize stanovené výrobcem.

7) Co když bude špatné počasí? 

Jsme na horách, kde je často proměnlivé počasí a to k horské kráse patří… V případě špatného počasí u jednodenních akcí, se může akce zrušit ze strany organizátora. V tomto případě ti bude navrhnut jiný termín akce nebo vráceny peníze zpět na účet do 5 pracovních dní. V případě vícedenních akcí, vymyslím zábavný a zároveň bezpečný alternativní program, tak abychom si to užili všichni.

8) Focení a natáčení 

Na většinu akcí s námi chodí profesionální fotografka, takže tvoje zážitky zvěčníme, tato činnost je pro tebe zdarma! Účastí na akci nám dáváš souhlas k pořizování fotografii a videí. Vzhledem k tomu, že realizujeme i akce pro osoby se skrytou identitou je možné po předchozí domluvě obličeje rozmazat nebo tě nebudeme vůbec dokumentovat.
Za příplatek 390 Kč, je možné si zaplatit jedinečné focení konkrétní osoby a tím prohloubit zážitek z akce. V ceně je 10 ks upravených fotografii bez loga, fotky ti pak pošlu přes el.poštu.

9) Za co nejsem zodpovědný

Neručím za nepříznivé a neodvratné následky přírodní, politické, civilní, dopravní, atd … Následky a události vyšší moci, které nemůžu ovlivnit, jako například počasí na horách.
Neručím za jednání a chování zákazníků mimo řád a metodiku, kterou si před zahájením akce / kurzu stanovíme.

10) V čem jsem za Vás zodpovědný

Chci abyste si všichni kurz/akci užili proto je zákazník povinen upozornit na své zdravotní obtíže či sníženou fyzickou kondici, která může ovlivnit průběh akce nebo kurzu. Stejně tak je to i s alkoholem a omamnými látky v krvi a nevhodným vybavením po prarodičích. V tomto případě si vyhrazuji právo na vyloučení zákazníka z akce/kurzu.
Jsem pojištěný pro případ způsobení újmy na majetku či zdraví způsobené mojí vinou do výše 2 miliónů korun.

11) Doprava a ubytování

Doprava na akce/kurzy není v ceně. Můžeš se dopravit po vlastní ose nebo využít společné dopravy s příspěvkem na pohonné hmoty a provozní náklady. Cenu ti na dotaz vypočítám předem.
Ubytování není zahrnuto v ceně. Místo ubytování je vždy předem na rezervováno a zajištěno, platbu za ubytování si vždy platí zákazník sám na místě. Cena a odkaz na ubytování je vždy umístěn v propozicích akce/kurzu.

12) Co je v ceně?

V ceně kurzu/akce je zapůjčení vybavení, náklady na instruktora a průvodce, pojištění proti újmě na zdraví nebo majetku.

13) Kontakt

Sídlo firmy: Bratrušovská 11, 787 01 Šumperk

IČ: 86900218

Tel.: 778 001 790

Mail: info@sog-adventure.cz

Číslo účtu:

222709306/0600 Moneta Bank

IBAN: CZ05 0600 0000 0002 2270 9306